ODBIERZ MOBILNY DARMOWY ZAKŁAD NA MECZE KOSZYKARSKIEJ EUROLIGI

Złóż pojedynczy zakład Pre-Match za minimum 100 zł dotyczący dowolnego meczu w ramach Euroleague Basketball i odbierz Darmowy Zakładna na Żywo na Euroleague Basketball o wartości 30 zł.

echo-main-banner-mobile-990x557

Aby zakwalifikować się do promocji, zakłady muszą zostać złożone po kursie 1.50 lub wyższym. Darmowy Zakład o wartości 30 zł dostępny jest Zakładach na Żywo w ramach wszystkich meczów Euroleague Basketball– na mobilny.

Wizyta Betsafe teraz

Darmowy Zakład na Żywo o wartości 30 zł musi zostać złożony jednorazowo w formie zakładu pojedynczego/transakcji przy kursie minimalnym 1.50. Aby otrzymać Darmowy Zakład, zaznacz pole „30 zł Darmowy Zakład” znajdujące się na kuponie. Zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze lub wykorzystać je w innym produkcie, wygrane netto (wygrana pomniejszona o stawkę) muszą zostać obrócone raz po kursie 1.50 lub wyższym w naszym serwisie Zakładów Sportowych (Pre-Match lub na Żywo) w ciągu 7 dni od momentu otrzymania kwoty na konto. W przeciwnym wypadku środki zostaną anulowane.

Każdy klient ma prawo do otrzymania Darmowego Zakładu raz w tygodniu. W przypadku sporów, decyzje Betsafe dotyczące niniejszej promocji są ostateczne. Betsafe zastrzega sobie prawo do wykluczenia z niniejszej promocji niektórych graczy, grup oraz/lub terytoriów bez uprzedzenia oraz podania przyczyny. Betsafe zastrzega sobie prawo do zmiany oraz/lub zakończenia niniejszej promocji w dowolnym momencie, bez uprzedzenia oraz podania przyczyny. Obowiązują Ogólne Zasady i Warunki.