Oferta Rejestracyjna

Zarejestruj się, złóż depozyt w wysokości 25 PLN lub wyższej na swoje konto, to otrzymasz od nas kwotę odpowiadającą Twojemu kwalifikującemu się depozytowi w kredytach zakładu (aż do 300 PLN), kiedy postawisz kwalifikujące się zakłady o tej samej wartości i zostaną one rozliczone. Wyłącznie dla nowych użytkowników. Kiedy spełnisz warunki kwalifikacyjne, to będziesz mógł wykorzystać kredyty zakładu na postawienie zakład wolny od ryzyka swojej własnej gotówki. Kredyty zakładu można wykorzystać w dowolnym rynku lub sporcie. Jakiekolwiek zwroty z zakładów postawionych za kredyty zakładu zostaną dodane do Twojego salda do wypłaty, zwroty nie zawierają stawki w kredytach zakładu. Możesz również zapłacić za zakład łącząc kredyty zakładu i gotówkę.

W jaki sposób działa oferta:

oferta rejestracyjna– skorzystaj z oferty po złożeniu kwalifikującego depozytu
– postaw kwalifikujące się zakłady o wartości kwalifikującego depozytu (ograniczonego do 300 PLN) i poczekaj na ich rozliczenie
– twoje kredyty zakładu będą dostępne wkrótce po rozliczeniu kwalifikujących się zakładów
– możesz wtedy postawić zakłady za kredyty zakładu, wystarczy wybrać 'Skorzystaj z kredytów zakładu’ na kuponie zakładu

Odwiedzić Redbet Teraz

Dostępna wyłącznie dla nowych użytkowników. Złóż kwalifikujący się depozyt w wysokości 25 PLN lub wyższej i skorzystaj z oferty w ciągu 7 dni od rejestracji konta, aby zakwalifikować się do 100% kwoty w kredytach zakładu, aż do maksimum 300 PLN. Kiedy z niej skorzystasz, to Twoje kredyty zakładu będą przechowywane na Twoim koncie i będą niedostępne do wypłaty. Muszą zawierać co najmniej jedną selekcję po kursie 1.20 (1/5) lub wyższym. W kombinacjach rynku/wydarzenia, które posiadają dwa lub trzy potencjalne wyniki (na przykład wynik końcowy w piłce nożnej), gdzie postawiłeś zakłady na więcej niż jeden potencjalny wynik w zakładach przedmeczowych lub na żywo, będzie liczył się wyłącznie wynik z Twoją najwyższą łączną stawką.