Trustly – wpłaty i wypłaty środków bez przewalutowania

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie banki w Polsce dostępne za pośrednictwem Trustly, oferują natychmiastowe wpłaty i wypłaty środków bez przewalutowania na/z konta Unibet. Zalety korzystania z Trustly: Trustly umożliwia natychmiastowe wpłaty i wypłaty na konto Unibet; wszystkie transakcje rozliczane są w polskiej walucie PLN, oznacza to brak podwójnego przewalutowania; jeżeli wypłata środków z konta przez Trustly zostanie zrealizowana przed godziną 14:00 CET, środki bedą dostępne na koncie bankowym tego samego dnia; brak opłat za korzystanie z serwisu Trustly.

Proponujemy korzystanie bez opłat z bardzo popularnego wsród naszych klientów darmowego serwisu Trustly.

Trustly wpłaty i wypłaty środków bez przewalutowania– Trustly oferuje bezpieczne, łatwe i szybkie płatności oraz przelewy pomiędzy klientami a sklepami internetowymi.
– wszystkie płatności lub przelewy wykonywane za pośrednictwem Trustly są natychmiastowe.
– usługi Trustly są zawsze bezpłatne i nie wymagają od użytkownika rejestracji.

 

Odwiedzić Unibet Teraz

Trustly obsługuje wszystkie najpopularniejsze banki i umożliwia logowanie za pomocą tych samych danych do logowania przypisanych przez bank, co w przypadku korzystania bezpośrednio ze strony banku. W samej Europie Trustly przetwarza miliony transakcji rocznie, wszystkie w oparciu o najbardziej zaawansowane protokoły bezpieczeństwa na świecie. Trustly oferuje bezpieczne i niezawodne metody płatności. Jest też licencjonowaną instytucją płatniczą pod nadzorem szwedzkiej komisji nadzoru finansowego uznawaną w całej Unii Europejskiej.