Wygraj część ze €100,000 obstawiając ME i Copa Amercia

Zapewnij sobie zastrzyk dodatkowych środków obstawiając ME i Copa America. Pokaż kto jest najlepszy i wygraj część z ekstra puli €100,000 w Mistrzostwach w obstawianiu! Aż 1000 graczy zostanie nagrodzonych!
Wygraj część ze €100,000 obstawiając ME i Copa AmerciaJak to działa:

  • Zapisz się do promocji poniżej.
  • Obstawiaj ME w piłce nożnej 2016 i/lub Copa America.
  • W promocji liczą się wszystkie wygrane zakłady, przedmeczowe i na żywo, pojedyncze i kombinacyjne, zawierające jedynie wydarzenia z tych dwóch turniejów. Minimalny kurs kuponu to 1.20.

Wizyta Unibet teraz

Ponieważ promocja jest dostępna również w innych krajach, walutą w rankingu będzie euro. Twoje stawki będą przeliczne na euro według kursu z danego dnia. Przykład: Stawiasz równowartość 10€ na zakład potrójny. Iloczyn kursów to 5.50. Jeśli Twój kupon wygra, trzymasz 165 punktów. Tylko zakłady na ME 2016 i/lub Copa America liczą się w promocji. Zakłady kombinacyjne zawierające inne wydarzenia nie będą brane pod uwagę.

Kupony, w których użytkownik użyje Darmowego zakładu i/lub Boostera zysków nie będą liczyć się w promocji. Ranking będzie aktualizowany codziennie, od 11 czerwca do 11 lipca. 11 lipca zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Nagrody zostaną przypisane do konta zwycięzców do godziny 19:00 CET 11 lipca. Punkty obliczane na podstawie formuły na stronie będą determinować pozycję gracza w rankingu.