Zakład Ubezpieczony

Postaw czterokrotny (lub wyższy) zakład akumulacyjny typu Zwycięzca Meczu, Wygrana/Remis/Wygrana lub Money line na mecze: NBA, NCAAB, NHL, NFL, NCAA i MLB, a ewentualne przegrane zakłady zrefundujemy Ci darmowym zakładem równym Twojej stawce do 200 zł.

zaklad ubezpieczony

 

Jednemu graczowi przysługuje jeden zakład ubezpieczony. Przy obliczaniu wartości darmowego zakładu pod uwagę będzie brany zakład o najwyższej stawce.

Wizyta Betway teraz

Minimalna stawka: 20 zł (lub odpowiednik, sprawdź poniżej). Maksymalna refundacja: 100 zł (lub odpowiednik, sprawdź poniżej). Oferta dotyczy tylko zakładów złożonych single line (minimalnie 5 wyborów). Do oferty kwalifikują się zakłady postawione przed meczem, w jego trakcie, jak i kombinacja obydwu. Zakłady musza być postawione na powyższe ligi, aby zostały zakwalifikowane. Aby zakład spełnił warunki oferty, musi być postawiony przy kursie 1,50 lub wyższym.

Oferta nie może być wykorzystana w połączeniu z żadną inną ofertą powitalną lub premią uzupełniającą. Oferta nie może być wykorzystana w połączeniu z żadną inną ofertą na to samo wydarzenie. Do oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady gotówkowe. Darmowy zakład zostanie zdeponowany w ciągu 24 godzin od ostatniego meczu wchodzącego w skład zakładu akumulacyjnego. Promocja ważna do 31 grudnia 2016.